מה צריך לעשות לפני סריקת תמונות ישנות?

הפוסט הזה מתאים לקבוצה מובחרת של אנשים שהבינו את החשיבות הגדולה בסריקת תמונות ישנות. התקשרתם אלינו וקבענו תאריך איסוף התמונות מהבית שלכם, הגיע הזמן להכין את כל התמונות והאלבומים למשלוח.

טיפים מומלצים לפרויקט סריקת תמונות ישנות

להלן מספר טיפים מומלצים שיעזרו לכם בפרויקט סריקת התמונות, מצד אחד בזמן היעיל ביותר ומצד שני באיכות עבודה מצוינת.

ריכוז התמונות והאלבומים

מצאו את כל האלבומים הישנים שמוחבאים ברחבי הבית, מומלץ לאסוף גם את האלבומים שנמצאים אצל הילדים וההורים. על גבי האלבום הוסיפו פתק עם תיאור האלבום: שם האירוע, תאריך. בתהליך גיבוי התמונות בדיסק און קי אנו נוסיף את תיאור האלבום והתאריך. חשוב לזכור: מצאו את התמונות שאין להם אלבום, תמונות בתפזורת (בד"כ תמצאו אותם בתוך קופסא ישנה). גם את התמונות בתפזורת מומלץ לחלק לפי נושאים ותאריכים. טיפ לחסכון כספי: ניתן להוזיל את פרויקט סריקת התמונות ע"י הוצאתם מתוך האלבומים – סריקת תמונות בתפזורת מוצעת במחיר זול יותר. בדקו את המחירון המלא בעמוד סריקת תמונות מחיר.

איסוף התמונות ע"י צוות החברה

לפני הגעתנו רכזו את האלבומים בערימה מסודרת ואת תמונות התפזורת עטפו בגומייה כדי שלא יתפזרו. את המשלוח מבצעים צוות החברה, כך שבכל התהליך התמונות לא עוברות לידיים זרות והזכרונות שלכם נשמרים תמיד אצלנו. אנו מגיעים עם קופסאות קרטון איכותיות כך שגם בעת המשלוח הזכרונות שלכם שמורים ומוגנים.

החזרת התמונות לאחר פרויקט הסריקה

בסיום תהליך הסריקה אנו מגבים את התמונות הישנות בדיסק און קי איכותי. לאחר מכן אורזים את האלבומים ותמונות התפזורת בקופסאות קרטון ומחזירים אותם אליכם. בכל תהליך סריקת התמונות: מרגע האיסוף ועד החזרתם, אנו עובדים בצורה נקייה ומסודרת כדי שכל תמונה תשמר באיכות הגבוהה ביותר!

צרו עמנו קשר

פוסטים נוספים

אלבום דיגיטלי מתמונות ישנות

סריקת תמונות לאלבום דיגיטלי

אלבומי התמונות הם פריטים הנמצאים בכל בית, זו הייתה הדרך הטובה ביותר לשמר את הזכרונות והאירועיים המשפחתיים. את האלבומים אנחנו אוהבים להוציא בחגים, אירועיים משפחתיים או בליל חורף קר ופשוט להנות ולהתרגש בכל פעם מחדש.

עם תחילת המהפכה הדיגיטלית התחלנו לצלם בכמויות אדירות. את התמונות הדיגיטליות אנחנו שומרים במחשב ומבטיחים לעצמנו שנסתכל על התמונות פעם בתקופה.

חבילת סריקה במחירי מבצע!

שלחו הודעה ונחזור אליכם!