יתרונות בסריקת תמונות ואלבומים

אתם עדיין מתלבטים האם כדאי לבצע סריקה של כל התמונות והאלבומים והעברתם לפורמט דיגיטל?

נעשה לכם מעט סדר בראש, מדוע כדאי וחשוב לבצע את התהליך הכל כך חשוב הזה. PhotoScan עובדים ברגישות, סדר ומקצועיות על מנת לבצע את פרויקט סריקת התמונות שלכם בצורה המושלמת.

שמירה על איכות התמונה

אין דרך למנוע את תהליך התיישנות התמונה שנשמרה לאורך שנים. הלחות היא הגורם העיקרי להריסתן של התמונות. התמונות מתחילות להתקלף, לדהות, להתפורר וחדות התמונה ואיכותן יורדת ככל שהשנים עוברות. על-ידי ביצוע סריקת תמונות לפורמט דיגיטלי אתם "מונעים" מההיסטוריה האישית של המשפחה את תהליך התיישנות התמונה. הקדימו תרופה למכה ובצעו "ביטוח" לתמונות מנזקים אפשריים וסירקו אותן.

עותק נוסף לתמונה הישנה

תמונה אחת – עותק אחד, כך המצב של התמונות המשפחתיות שלכם היום. רוב התמונות שנמצאות אצלכם בבית הם בעותק אחד בלבד ורק לכם יש את התמונה הייחודית הזאת. בני משפחתכם לא נהנים מההיסטוריה המשותפת של המשפחה כולה. תמונות של סבא וסבתא מהילדות, חתונות ואירועיים נשמרים אצלכם היטב אך אינם משותפים על כלל בני המשפחה.

בסיום פרויקט סריקת תמונות אנו מבצעים גיבוי של התמונות בענן. אתם תקבלו קישור המאפשר לכם להוריד את התמונות במהירות למחשב, אנו ממליצים לשלוח את הקישור לכל המשפחה כדי שיוכלו להינות מהזיכרון!

כמובן, שהתמונות נשמרות גם בדיסק און קי איכותית המבטיח לכם גיבוי בטוח מחוץ לרשת האינטרנט.

מתנה מושלמת ליום ההולדת

מזל טוב, יקיריכם גדל בשנה ויש לנו להציע לך מתנה מעולה לכבודו. רכזו את כל האלבומים והתמונות הישנות ובצעו סריקה איכותית. הערך הסנטימטלי של המתנה ימלא את ליבו בהתרגשות ואושר.

שדרגו את המתנה עם מסגרת תמונות או אלבום דיגיטלי

התמונות הסרוקות מגיעות בפורמט דיגיטלי איכותי ביותר. כדי להפוך את התמונה למתנה מושלמת אנו ממליצים לרכוש מסגרת תמונות דיגיטלי, את המסגרת תוכלו להעמיד בסלון.

אופציה נוספת היא עיצוב אלבום דיגיטלי אישי והדפסתו בבית דפוס. על אופציה זו תוכלו לקרוא בהרחבה בפוסט "סריקת תמונות לאלבום דיגיטלי".

סדר וארגון לתמונות הישנות

בכל בית יש ארגז של תמונות בתפזורת ואלבומים אשר נקרעו עם השנים, חוסר הסדר ואחסון לא נכון של התמונות עלול להוביל למצב בלתי הפיך של הרס מוחלט של התמונות.

בתהליך סריקת התמונות אנו מחזירים את כל התמונות למקומם בתוך האלבום, את תמונות התפזורת אורזים בשיטה מיוחדת אשר שומרת על התמונות לטווח הארוך.

בסיום השירות אתם תקבלו את כל האלבומים והתמונות בתוך קופסאות קרטון איכותיים אשר יבטיחו לכם אחסון נוח ועמיד.

צרו עמנו קשר

פוסטים נוספים

שירות סריקת תמונות

יתרונות בסריקת תמונות ואלבומים

הפוסט הזה מתאים לקבוצה מובחרת של אנשים שהבינו את החשיבות הגדולה בסריקת תמונות ישנות.

התקשרתם אלינו וקבענו תאריך איסוף התמונות מהבית שלכם, הגיע הזמן להכין את כל התמונות והאלבומים למשלוח.

חבילת סריקה במחירי מבצע!

שלחו הודעה ונחזור אליכם!